Жінка і бізнес: від самозайнятості до власної справи: рівнянкам розкажуть як стати успішним керівником

Провидиця
Щасливе
31.10.2017  09:42

Тренінг для активних жінок, які прагнуть досягати високих цілей, робити улюблену справу і перетворювати мрію у справу всього життя – відбудеться 16 листопада.

Тренером виступить Володимир Новацький – автор власних методик та майстер-класів ефективної командної роботи менеджерів, директор тренінгового центру «Лотос-Інвест».

Як започаткувати власний бізнес та стати успішним керівником? Де знайти свою команду однодумців з якими будуватимете власний бізнес? Як працювати з командою та отримати авторитет? Секрети командної роботи відкриє досвідчений бізнес-тренер, який завдяки теорії та практики допоможе учасницям знайти себе у світі бізнесу.
Серед клієнтів Володимира Новацького – ТОВ «Компанія Безпека» (м.Київ), РФ ПАТ «Мультиплекс-Холдинг», група компаній «Автоград», ПП «Панорама Бізнесу», гуртівня дитячих іграшок «Розумна Іграшка», рекламно-маркетингова компанія «НЕОМАРК», інші. 

Отож, для реєстрації необхідно заповнити форму :

https://goo.gl/forms/s2aYT0vZf0tzFj6N2 

Тренінг відбудеться 16 листопада з 10:00 до 17:00 (реєстрація з 9:30) за адресою м.Рівне, вул.Соборна,11 (1 корпус НУВГП, Платформа взаємодій «Простір»)

Проект здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди організаторів та учасників не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Медіа-партнер проекту: інформаційний портал krapka.rv.ua, інформаційно-розважальний портал charivne.info
Контакти: ГО «Єдність»:
e-mail: business_development@ukr.net
Слідкуйте за новинами на сайті:
http://ngo-ednist.com.ua/ та у соціальних мережахhttps://www.facebook.com/business.development.rv/ https://vk.com/business_development_rv_ua 

, , , , , , , , , переглядів: 1 253Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *