14-та окрема механізована бригада імені Кн. Романа Великого отримала 4 дрони від рівнян

квиток на автобус
Щасливе
03.01.2024  18:50

Чотири дрони від мешканців Рівного отримала 14-та окрема механізована бригада імені Князя Романа Великого, як частина постійної підтримки наших військових. Сьогодні офіцер Збройних Сил України та депутат Рівненської міської ради Олександр Курсик особисто передав чотири розвідувальні дрони Mavic 3 Thermal для використання бригадою на передовій.

“Ми постійно прагнемо підтримувати наших захисників, щоб вони відчували, що громада стоїть за ними. Тому ми закупили першу партію дронів (80 штук) для 14-ї бригади імені князя Романа Великого”, – сказав секретар Рівненської міської ради та в.о. міського голови Рівного Віктор Шакирзян. “Ці сучасні квадрокоптери оснащені приладами нічного бачення, що допоможе врятувати життя наших військових та сприятиме виведенню ворога з нашої землі.”

Побратими Олександра Курсика вже перебувають в одній з найнапруженіших зон бойових дій, і вони висловили вдячність за надані дрони. “Ці “пташки” дуже полегшать роботу хлопцям, особливо вночі. Також Mavic 3 Thermal будуть корисні при коригуванні артилерії”, – зазначив Олександр Курсик. “Щиро вдячні всій 14-й бригаді за підтримку та готовність до служіння, а також громаді Рівного та депутатам, які визначили кошти на придбання цих дронів. Це реальна допомога на передовій.”

Планується завершити закупівлю ще 56 дронів тієї ж моделі, і на кінець січня планується оголосити нові тендери на суму в 50 мільйонів гривень. Загалом, на минулій сесії міської ради була прийнята програма з придбання дронів для Збройних Сил України на суму в 500 мільйонів гривень.

, , переглядів: 89


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *