“Держава покликала – я йду”, – Віталій Коваль прокоментував своє призначення на нову високу посаду

квиток на автобус
Щасливе
21.11.2023  13:30

Сьогодні, 21 листопада, нардепи проголосували за призначення очільника Рівненської ОВА на посаду голови Фонду держмайна України.

фото з t.me/vitalykoval8

Коваль не загаявся це прокоментувати у своєму Телеграмі.

 

Сьогодні Верховна Рада підтримала мою кандидатуру на посаду голови Фонду Держмайна України. За – 279 голосів. А це означає, що потрібно зайняти ще відповідальнішу позицію в системі державного управління.

Важливо перезавантажити роботу потужного державного органу – Фонду Держмайна, вже сьогодні. Саме на цю установу і на мене, як нового керівника, покладається велика відповідальність – працювати на перемогу України. Завдання, щоб всі кошти, згенеровані фондом, йшли на обороноздатність і зміцнення держави.

Вкотре дякую Володимиру Зеленському та Офісу Президента за довіру. Дякую кожному жителю Рівненщини за підтримку.

Я завершую понад 4-річну каденцію на посаді начальника Рівненської ОВА. Та завдання Президента – забезпечити стабільність та стійкість на Рівненщині – виконуватиметься і надалі.

Наступний очільник області ефективно і достойно продовжить роботу нашої згуртованої і професійної команди, частина якої залишиться працювати в регіоні. А декого з них невдовзі побачите серед нових управлінців в столиці.

З Рівненщиною в серці рухаємося далі!

, , переглядів: 161


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *