Держлікслужба у Рівненській області продовжує контроль якості лікарських засобів

Щасливе
27.02.2024  11:00

Держлікслужба у Рівненській області не припиняє свою діяльність щодо перевірки якості лікарських засобів. За минулий рік було виявлено та вилучено з обігу понад 56 тисяч упаковок неякісних та протермінованих препаратів загальною вартістю понад 1 млн грн. Це свідчить про постійний нагляд за якістю медикаментів на ринку та бажання забезпечити безпеку пацієнтів.

За даними представників Держлікслужби, у 2023 році аптечні та лікувальні заклади Рівненської області надіслали 320 повідомлень про вилучення з обігу неякісної продукції. Крім того, фахівці систематично здійснюють позапланові виїзди за заявами громадян щодо якості лікарських засобів. У 2023 році таких звернень було майже пів сотні, і за цей період було проведено 19 позапланових перевірок.

З метою забезпечення безпеки та якості медичних засобів, мешканці Рівненської області закликаються бути уважними під час придбання ліків та, у випадку сумнівів, звертатися до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області. Звертайтеся за адресою: Рівне, вул. 16 липня, 38 або за телефоном: (0362) 266 698.

Запобігання попаданню неякісних лікарських засобів до обігу є важливим елементом збереження здоров’я та безпеки громадян. Нагадуємо, що кожен має право на якісне та безпечне лікування, тому разом ми можемо забезпечити високі стандарти в цій сфері.

переглядів: 71


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *