Для рівнян презентують книгу про Майдан

Гринюк Перевезення
08.02.2019

Для рівнян презентують книгу про Майдан

У Рівненській обласній бібліотеці для молоді, що на вулиці Київська, презентують збірник «Майдан від першої особи» з усними свідченнями очевидців та учасників Революції Гідності. Захід відбудеться у вівторок, 12 лютого о 16 годині. Вхід вільний.

Книгу підготували у рамках проекту «Майдан: усна історія» Українського інституту національної пам’яті, який реалізують з весни 2014 року. Публіці представлять другу частину видання, де надруковані спогади очевидців майдану з різних областей, зокрема і з Рівненської. Загалом випуск складається з 25 розділів, які відповідають усім регіонам України. Частини подаються за назвами областей, розташованими в алфавітному порядку. Два роки тому вийшла перша частина зі спогадами очевидців від Автономної Республіки Крим до Луганської області. Також опубліковано серії друкованих видань «Майдан від першої особи», «45 історій Революції Гідності» та «Мистецтво на барикадах».

Презентуватимуть книгу координатор регіональних записів проекту «Майдан: усна історія» Українського інституту національної пам’яті Тетяна Привалко, завідувач сектору обліку та збереження усних джерел Українського інституту національної пам’яті Тетяна Ковтунович, доцент кафедри журналістики Національного університету «Острозька академія» Сергій Штурхецький, а також очевидці подій, чиї спогади увійшли до першої частини випуску.

, , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *