До Рівного приїдуть найкращі діджеї України і влаштують незабутнє шоу

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
29.06.2019  10:46

До Рівного приїдуть найкращі діджеї України і влаштують незабутнє шоу

У неділю, 30 червня на майдані Незалежності відбудеться Рівненський міський фестиваль електронної музики «Атмосфера».

З 15 до 22 години на сцені виступатимуть рівненські молоді діджеї – переможці відборів та найвідоміші представники електронної музичної індустрії Західної України. Також рівнян очікує яскраве LED-шоу, виступ спеціально запрошеної співачки YULA з Києва та інші розваги. Захід є відкритим, абсолютно безкоштовним та проводиться в рамках реалізації проекту Громадського бюджету Рівного.

Нагадаємо, фестиваль «Атмосфера» є відкритим та спрямованим на розвиток й популяризацію електронної музики. Захід проводиться з метою розвитку молодіжної творчості DJ руху; електронної музики та формування всебічного розвитку молоді.

У 2019 році в День молоді, фестиваль «Атмосфера» проходитиме вже у восьмий раз. Завдання фестивалю: покращення якості дозвілля молоді, надання можливості виконавцям реалізувати свій творчий потенціал та заявити про себе не тільки як про виконавця, а й як про автора електронних музичних творів.

Основною метою є:

– Розкрити потенціал рівненських молодих талантів, допомогти повірити у себе та посприяти розвитку їх творчих здібностей;

– Популяризація електронної музики;

– Залучити до співпраці досвідчені гурти та запросити топового хедлайнера фестивалю;

– Підняти культурний рівень молоді.

, , , , переглядів: 790Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *