До Росії – тільки за закордонним паспортом: з березня запрацювали нові правила

Щасливе
03.03.2020  15:47
Першого березня набувають чинності зміни, за якими українці зможуть їздити до Російської Федерації тільки за закордонним паспортом.

“Такі нововведення позитивно вплинуть на якість та швидкість прикордонного контролю. Вони дадуть змогу запобігти використанню підробок внутрішніх паспортів та свідоцтв про народження з огляду на низький ступінь захисту цих документів. Зменшиться ймовірність незаконних вивезень неповнолітніх українців за кордон, адже відсутність фото на свідоцтвах про народження не дає можливість встановити приналежність документа конкретній дитині”, – повідомили у Державній прикордонній службі.

Окрім того, як відзначають у відомстві, у внутрішніх паспортах, на відміну від закордонних, відсутня можливість проставляння відміток про перетинання державного кордону, що часто створює проблеми особам, яким потрібно підтвердити перебування за кордоном. Таким чином набувають чинності зміни, ухвалені 18 грудня 2019 року.

Що відомо:

  • За даними Державної прикордонної служби у 2019 році пасажиропотік на українсько-російському кордоні зменшився на 10%
  • У 2019 році побільшало випадків спроб незаконного перетину державного кордону, а також зросла кількість іноземців, які порушили правила перебування в Україні.
  • Минулого року українці перетнули державний кордон понад 75 мільйонів разів.

, , , переглядів: 712


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *