Хомко натякнув на відкриття у Рівному ще одного кінотеатру

Щасливе
12.01.2020  11:48

Цього тижня на сайті міської ради з’явилася петиція з вимогою повернути у Рівне ще один кінотеатр.  Зокрема у тексті петиції йшлося: “Щодо сприяння міської влади поверненню у місто Рівне кіноцентру мережі Multiplex або відкриттю хоча б ще одного кінотеатру будь-якої іншої всеукраїнської мережі. Бо це дуже сумно — обласний центр, а кінотеатр один, який створює монополію на розклад і ціни”.

І приблизно за добу з моменту збору підписів петиція зібрала 300 голосів рівнян. А це саме та кількість, яка необхідна аби петицію розглянула міська влада, пише Радіо Трек. Журналісти звернулися до міського голови Володимира Хомка аби отримати його коментар щодо цієї петиції. За його словами повернути кінотеатр на його попереднє місце на вулиці Гагаріна неможливо, адже будівля перебуває у приватній власності. А в нового власника на неї інші плани.

“Цей кінотеатр ніколи місту не належав, тож й повернути його місто не може. Його продав Фонд Держмайна (йдеться ще про кінотеатр Аврора, який перебував у власності держави, – ред.) ще у 2000 році”. Потім він був перепроданий ще раз. Аби повернути саме цей кінотеатр його можна хіба що викупити. Але зі згоди власника. Тобто «АТБ». А вони продавати приміщення не мають намірів, у них інші плани, каже Володимир Хомко. При цьому міський голова Володимир Хомко запевняє, що знає та поділяє бажання рівнян, аби кінотеатрів у місті було більше: “Ми ведемо переговори зараз з багатьма закладами, зокрема й торговими центрами. Це має бути відповідне приміщення. З огляду на те, що потреба у кінотеатрі є, це буде зроблено найближчим часом. Це заробітки, це бізнес. Супермаркетів буде стільки скільки буде потреби, й кінотеатрів буде стільки буде потреби. Так що не довго втримається монополія кіно палацу «Україна» у Рівному”.

, , переглядів: 635


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *