Хто будує багатоповерхівку на Толстого?

22.01.2018

Хто будує багатоповерхівку на Толстого?

Багато шуму з багатьма відомими. Будівництво біля Краєзнавчого музею у Рівному проблема гучна, адже протягом тривалого часу воно то активізовується, то його блокують активісти. Звинувачення сипляться у сторону будівельної компанії “Стоград”. Проте, як повідомила компанія на свої сторінці у Фейсбук, вона до цього будівництва відношення не має:

У зв’язку, з незрозумілим втягуванням компанії Стоград у спекуляції навколо будівництва житлового комплексу на вул. Толстого 10, компанія офіційно інформує усіх зацікавлених.

Щоб не було ніяких додаткових спекуляцій навколо цієї теми, заявляємо: компанія не являється ні власником, ні користувачем цієї ділянки. Стоград повернув усі права на ділянку назад фірмі власнику ТОВ «Українській промислово інвестиційній групі» (далі «УПІГ»), люди причетні до компанії Стоград, вийшли із ТОВ «УПІГ», що свідчить про те, що на даний момент Стоград та ТОВ «УПІГ» не є пов’язаними компаніями.

Проте, ми, як девелопер, заявили ТОВ «УПІГ», що готові зайти в будівництво житлового комплексу після врегулювання усіх непорозумінь, адже рахуємо даний проект достойним реалізації. Але, на даний час, участі в будівництві – ми, не приймаємо.

Нагадаємо, проти будівництва 12-поверхівки на Толстого виступають працівники обласного краєзнавчого музею. Активісти запевняють, що будівництво у тому місці є небезпечним, оскільки будівельні роботи можуть спровокувати руйнування старого фасаду музею.

, , , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *