Хто став новим депутатом у Рівненській облраді

квиток на автобус
Щасливе
22.12.2023  13:58

В Рівнеоблраді з’явився новий депутат – Віталій Бойко, директор Рівненської обласної дитячої лікарні. Його обрано офіційним представником Рівненської обласної ради від партії “Сила і Честь”.

Цю інформацію оприлюднила пресслужба Рівненської обласної ради. Під час початкового засідання сесії представник Рівненської обласної територіальної виборчої комісії оголосив про припинення повноважень Сергія Шевчука, який відмовився від депутатського мандата. Новий депутат отримав визнання та мандат відповідно до черговості.

Голова обласної ради Андрій Карауш вручив Віталію Бойку депутатський мандат. Віталій Бойко приєднався до фракції “Сила і честь” і буде активно працювати у складі постійної комісії з економічних питань та комунальної власності.

Зазначимо, що це не перший досвід Віталія Бойка в депутатській роботі, оскільки він обирався до Рівненської обласної ради вже у 6 та 7 скликаннях. Він також вже мав досвід очолювання Рівненської обласної дитячої лікарні у липні 2007 року та керівництва Рівненським обласним управлінням охорони здоров’я від 2010 до 2014 років. У грудні 2022 року він повернувся на посаду головного лікаря РОДЛ.

, переглядів: 50


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *