“Кордон непорушний”, – начальник Рівненської ОВА

Щасливе

Начальник Рівненської ОВА Віталі Коваль у своєму Телеграмі написав про те, що усе спокійно і кордон залишається непорушним.

 

Нещодавно Коваль побував на півночі нашої області.

Провели спільно з військовими ОУВ «Волинь» практичні навчання. У них були задіяні голови районних військових адміністрацій та правоохоронні структури.

Пропрацювали особливості фортифікаційних споруд, побудову кругової оборони міст, взаємодію з Нацполіцією, СБУ, нацгвардією та прикородонниками. Проговорили основні бойові задачі по захисту кордону.

Рівненщина укріплюється щодня“, – сказав Коваль.

, Переглядів: 634

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *