Міський голова привітав рівнян з Різдвом

Щасливе
25.12.2022  10:22

Мер Рівного Олександр Третяк записав різдвяне та новорічне звірнення до мешканів рівненської громади:

 

Дорогі рівняни, українці! З Різдвом Христовим!
Якщо Бог за нас, то хто проти нас? Не даремно одне із Різдвяних імен Ісуса Христа – Емануїл, що означає “з нами Бог”. У ці нелегкі дні ворог хоче залишити нас без світла та енергії, але йому не вдасться позбавити того світла, котре є в серці і душі українського народу.
Ворогу нас не зламати, адже кожен з нас є воїном світла.

Цьогоріч Різдво особливе, адже ми його відзначаємо тепер як це ведеться у всьому світі – 25 грудня. На жаль, цей різдвяно-новорічний період із нотками суму, адже чимало українців змушені зустрічати його у статусі переселенців без власної домівки чи затишку. Тож давайте запалимо добродушний вогонь милосердя, безкорисливої допомоги і підтримки тих, хто цього потребує.

А ще цьогоріч Різдво і Новий рік ми будемо зустрічати завдяки нашим воїнам, і наш святий обов’язок молитися за них підтримувати і чекати на їх повернення додому з перемогою.
Та, на жаль, чимало рівнян уже не повернуться з фронтових доріг, але тут серед нас залишились їхні дітки, дружини, батьки. І як вчить нас Біблія: “чиста і непорочна побожність перед Богом і отцем ось ця: зглянутися над сиротами та вдовами в утисках їх”.

Закликаю рівнян у цей період Різдва підтримати хоча б одну родину тих воїнів, котрі захищають нас, і тих, хто вже, на жаль, не повернеться.

Дорогі рівняни, мені за честь служити громаді в такий складний період. Я пишаюся кожним із вас, хто докладає частку своїх зусиль до наближення нашої перемоги. Дякую бізнесу, котрий працює в екстремальних умовах, дякую енергетикам, рятувальникам, правоохоронцям та медикам. Вистоїмо! Зможемо! Переможемо!
Христос народився! Славімо його!

, , переглядів: 170
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *