На Рівненщині розвивають кінний спорт та іпотерапію

Щасливе

На базі Мирогощанського комунального закладу «Вільні» почався проєкт «Мобільна студія соціалізації»,який має на меті сприяти відновленню ментального здоров’я людей з інвалідністю завдяки спілкуванню та догляду за кіньми.

фото з tme/vitalykoval8

Тут є місце для заняття з психологом, участі в психо-розвантажувальних іграх, анімалотерапії, перегляду розвиваючих відео.

Про це пише начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль у своєму Телеграмі.

– Нагадаю, у Мирогощі створено комунальний заклад «Вільні». Це історія успіху, коли громада на аукціоні викупила стайні і сьогодні тут – центр іпотерапії, який прийняв 32 релокованих коней, евакуйованих з ліній фронту, – зазначає коваль.

, , Переглядів: 492

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *