На Рівненщині школяр «замінував» школу

Провидиця
Щасливе
09.12.2022  12:30

У скоєному 14-річний підліток зізнався й пояснив, що вирішив пожартувати та не усвідомлював, що його безглуздий вчинок призведе до таких серйозних наслідків.

П’ятого грудня, близько 12-ї години, до поліції надійшло повідомлення від працівників Мирогощанського ліцею, що в коридорі навчального закладу діти знайшли аркуш паперу, на якому були наклеєні вирізані із друкованих видань літери зі змістом «школа замінована».

Поліцейський офіцер Мирогощанської тергромади, який перебував неподалік, оперативно прибув на місце події та забезпечив евакуацію 128 учнів, 25 вчителів та 8 осіб технічного персоналу та охорону місця події до приїзду фахівців.

За результатами обстеження працівники вибухотехнічної служби, кінологи та рятувальники жодних вибухонебезпечних предметів не виявили.

Під час з’ясування усіх обставин і тривалого спілкування із школярами, зокрема й попередження про кримінальну відповідальність за такий вчинок, правоохоронцям вдалося встановити причетного до «замінування». У подальшому 14-річний житель села Липа зізнався  матері про свій вчинок, а та — зателефонувала поліцейському.

Відомо, що хлопчик за місцем навчання характеризується позитивно та навчається на «відмінно».

Оскільки у ході розгляду матеріалів встановлено, що до події причетний неповнолітній, який не досяг віку з якого настає кримінальна відповідальність, за його дії відповідатиме матір: ювенальні поліцейські склали на неї протокол за частиною 4 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 1700 до 5100 гривень.

, , переглядів: 177Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *