На Рівненщині шукають господарів німцької вівчарки

Щасливе

Про те, що собачці потрібен новий господар відомо із публікуації в групі ЗООПУЛЬС. РІВНЕ.

Як ідеться у повідомленні, у селі Решуцьк Рівненського району хтось викинув або, можливо, втекла стара німецька вівчарка (сучка). Дуже спокійна і змучена, із лишаями.

Шукають старих або нових господарів.

Більше інформації у публікації в групі.

, Переглядів: 616

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *