На Рівненщині введено карантин через зафіксований випадок пташиного грипу

квиток на автобус
Щасливе
04.01.2024  14:00

На території Рівненщини був зафіксований випадок пташиного грипу, що призвело до введення карантинних заходів. Інформацію про це повідомили у Корнинській сільській раді. Відомо, що лебеді захворіли на грип, і через загрозу розповсюдження хвороби серед домашніх тварин, зокрема, вчора, 2 січня, були введені карантинні обмеження на території осушувальної системи “Загороща” в селі Корнин.

Додатково, оголошено буферну зону з радіусом 3 км, яка включає в себе такі населені пункти, як село Загороща (Корнинська сільська рада), східна частина міста Здолбунів (Здолбунівська міська рада), смт. Квасилів (Рівненська міська рада), та мисливські угіддя Рівненського обласного відокремленого підрозділу всеукраїнської громадської організації ФМСУ.

Зона спостереження у радіусі 10 км включає села Копиткове, Новомильськ, Степанівка, Богдашів, Кошатів, Ільпінь, Орестів та м. Здолбунів (Здолбунівська міська рада), села Здовбиця, Урвенна, Лідаво, Івачків (Здовбицька сільська рада), села Тайкури, Порозове, Колоденка (Корнинська сільська рада), села Глинки, Біла Криниця, Кругле (Білокриницької сільської ради), місто Рівне (Рівненська міська рада), та мисливські угіддя Рівненського обласного відокремленого підрозділу всеукраїнської громадської організації ФМСУ та Рівненської РМО УТМР.

Місцеві мешканці закликаються негайно повідомляти сільську раду (0362 205332 – Корнинська сільська рада) або Рівненську районну державну лікарню ветеринарної медицини у випадку виявлення птахів, які виглядають підозріло або загинули, для подальших заходів та контролю.

, , переглядів: 54


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *