На Рівненщині запрацює нова митниця, яка охопить три області

PodologRivne
07.12.2019

На Рівненщині запрацює нова митниця, яка охопить три області

Нова Митна служба почне роботу вже цієї неділі. Вона називатиметься Поліська митниця Держмитслужби і стане правонаступницею Рівненської митниці ДФС.  Митниця починає роботу з настанням доби 8-го грудня – опівночі. З настанням неділі Державній митній службі передаються повноваження Державної фіскальної служби з реалізації державної митної політики та держполітики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування законодавства з питань державної митної справи, пише РТ.

Зона діяльності митниці:

Рівненська область, м. Луцьк, Луцький, Ківерцівський, Горохівський, Рожищанський, Любешівський, Маневицький, Камінь-Каширський райони Волинської області, м. Нетішин, Славута, Шепетівка, а також Славутський, Шепетівський, Полонський, Ізяславський та Білогірський райони Хмельницької області.

Графік роботи митних постів:

✅ Митні пости «Рівне», «Сарни», «Дубно», управління контролю митної вартості, класифікації, походження товарів та прогнозування надходжень – з Пн по Пт з 9:00 до 21:00.

✅ Митний пост «Славута», відділ митного оформлення «Костопіль» митного поста «Рівне» – з 9:00 до 18:00, з перервою на обід з 13-ї до 14-ї год.

✅ Митні пости «Дольськ», «Городище», «Удрицьк» і «Прикладники» працюватимуть цілодобово.

✅ Міжнародний пункт пропуску для авіаційного сполучення «Рівне» митного поста «Рівне» – також цілодобово (за викликом).

✅ Відділ митного оформлення №2 митного поста «Сарни» у пункті контролю на залізничній станції «Сарни» – теж цілодобово.

Додамо, що змінюються і депозитні рахунки митниці.

З 9-го грудня кошти авансових платежів (передоплати) підприємствам і громадянам потрібно перераховувати виключно на нові депозитні рахунки 3734, відкриті у Державній казначейській службі України:

, , переглядів: 528


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *