На Рівненщину збираються зайти інвестори з Оману

Щасливе
14.01.2020  15:39

В Корець прибула делегація з Оману. Оман — держава у Південно-Західній Азії, на південному сході Аравійського півострова. З місцевою владою вони домовляються про створення індустріального парку, який повинен з’явитися поряд із селом Річки, пише РадіоТрек.

Деталі: Делегація Оману також висловила співчуття Україні через авіакатастрофу літака МАУ в Ірані. Водночас вшанували пам’ять султана Кабуса бін Саїда, який помер від раку 10 січня. Нагадаємо, що 11 жовтня у актовій залі Рівненської ТПП вже відбувалася зустріч представників бізнесу Оману та Рівненщини. Тоді оманську делегацію очолив Голова ТПП Оману регіону Аль-Бурамі – Захер Мохамед Аль-Каабі.

Партнери з Оману виявили зацікавленість у співробітництві в таких сферах, як: аграрний сектор (корм для тварин)олія, мука та інше; продукти харчування (фрукти, овочі, масло, яйця, м’ясо, заморожена продукція); туристичний бізнес; сталеварна промисловість; виготовлення та пакування питної води; ручна робота з металу, міді, алюмінію; деревообробна галузь.

, , , переглядів: 652


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *