Начальника обласного управління ДАБі хочуть посадити на детектор брехні

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
01.03.2019  13:15

Начальника обласного управління ДАБі хочуть посадити на детектор брехні

У Рівному триває конфлікт між забудовниками, представниками будівельної галузі та начальником обласного управління ДАБі Ігорем Мічудою.

ЯК ми вже повідомляли, 22 лютого під стінами Рівненської обласної державної адміністрації відбувся пікет будівельників, забудовників, атовців. Вони вимагали від керівництва області дати оцінку діяльності керівнику обласного ДАБі Ігорю Мічуді та звільнити його з займаної посади.

Щодо очільника обласного ДАБі розпочнуть розслідування

фото ЧаРівне

Тоді ситуація завершилася тим, що заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір пообіцяв створити спеціальну комісію,яка вже на початку березня повинна почати службове розслідування.

Наступного ж дня після протесту під стінами ОДА Ігор Мічуда висловив свою позицію щодо ситуації , що склалася, записавши відео з лікарні. За його словами, у нього стався гіпертонічний криз і він перебуває в лікарні. Цією ситуацією скористалися забудовники і вийшли на протест, який пан Мічуда назвав “шабашем”. А Романа Куриса, забудовника ЖК “На щасливому” звинуватив у наклепі та тиску на державного чиновника.

Водночас Роман Курис наголошує на тому, що він готовий підтвердити свою правоту. Тому і запрошує Ігоря Мічуду спільно з ним, вдвох пройти тест на детекторі брехні.

  • «Я публічно пропоную Ігореві Мічуді піти разом на поліграф, коли йому буде зручно, аби встановити справедливість і зробити все чесно. Запросимо усі ЗМІ. Адже наразі виходить, що є дві сторони конфлікту – один каже одне, інший – інше, а люди не можуть зрозуміти, хто обманює. Так от, пройдемо разом поліграф, який і покаже, чи вимагав Мічуда з мене 70 тисяч доларів за першу чергу будівництва і так далі», – говорить Роман Курис.

То ж цей конфлікт триває і далі, а ми продовжимо слідкувати за його перипетіями. Цікаво, чи буде у Рівному перший прецедент встановлення правди через поліграф! Побачимо!

, , , , , переглядів: 1 236Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *