Напередодні Дня закоханих у Рівному виступить гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

Щасливе
12.01.2020  13:54

Напередодні Дня закоханих у Рівному виступить гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

Романтики української сцени, переможці премії М1 Music Awards в номінації “РОК, ТІЛЬКИ РОК” – ГУРТ “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” у Рівному! Без обмежень в стилі, без обмежень у почуттях і емоціях… Музика, в якій відчувається живий саунд, істинний драйв і соковитий смак життя.

Своє творче начало група бере із Закарпатського міста Мукачева. З перших акордів своїх композицій «Без Обмежень» заряджає позитивною енергетикою кожного слухача, з перших концертів підкорює своєю харизматичністю, завойовуючи все більше і більше прихильників. У 2005 році рок-бенд стає учасником українського фіналу всесвітньо відомого фестивалю «The Global Battle Of The Bands» і виступає як “краща нова група Західного регіону України”. У 2006 році колектив підписує контракт з одним із відомих київських продюсерів і з цього моменту група починає свою діяльність в професійному форматі.

У 2007 р. «Без Обмежень» випускає свій перший альбом «Underground», і знімає дебютне відео з однойменною назвою. Англомовна пісня, потужна енергетика виконання, внутрішній драйв, професійна режисерська постановка – все це не залишає байдужим нікого! З перших кадрів кліпу, відео сприймається як продукт зарубіжної рок-групи. Слухачі і глядачі були приємно здивовані, дізнавшись, що це відео – плід творіння українського колективу. У 2008 році, в центрі столиці, на сцені Arena Dance Club проходить презентація групи «Без Обмежень» в українському шоубіз-просторі. Далі йде запис альбому на студії, концерти в різних клубах Києва. 2019 року гурт «Без Обмежень» перемагає у номінації “РОК, ТІЛЬКИ РОК” на премії М1 Music Awards.

Драйв і енергію, які група передає у своїх піснях, всі ті емоції та почуття, які «Без Обмежень»  дарує на концертах складно описати словами, але можна з упевненістю сказати, що викладаються вони на всі 200% і публіка просто божеволіє від них. Досить душі відчути цю енергетику один раз, і вона ніколи не забуде емоції, подаровані командою «Без Обмежень».

«Без Обмежень»  – група, в яку неможливо не закохатися. Почувши хоча б раз їхні пісні, неможливо залишитися байдужим до їх творчості. У звуках музики, в текстах пісень є щось таке, що вабить, що заворожує, і щось настільки близьке кожному. Пісні наповнені почуттями, емоціями, енергетикою, харизмою… в них відчувається життя!

Без Обмежень
13 лютого 2020
Квитки: 460-850 гривень
Рівненський міський будинок культури

, , , переглядів: 655
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *