Обласний центр служби крові потребує донорів усіх груп

Щасливе

Йдеться про всі групи крові й резуси, тож працівники центру виходитимуть на роботу додатково.

Здавати кров можна щодня з 8:00 до 12:30.

Субота, 25 березня, також буде робочим днем. Потому збір крові відновлять з наступного тижня.

За інформацією директорки закладу Ліни Михальчук, в центрі “критична ситуація з поповненням запасів компонентів крові”. Особлива потреба всіх груп крові з негативним резусом.

Звернутися можна на вулицю Степана Бандери, 31.

, Переглядів: 566

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *