Обленерго назвало день, коли не будуть вимикати світло

Щасливе

Нещодавно, Укренерго визначило для Рівненщини один день, коли не вимикатимуть електроенергію.

Як відомо, це вівторок, 16 липня. До слова, такий сценарій подій можливий у тому випадку , якщо ситуація в системі через удари росіян не погіршиться.

За словами експертів, у цей день не планують відключити жодного абонента. Адже, насамперед це потрібне, щоб визначити фактичне споживання електроенергії у кожному регіоні.

Рівненщина: знайшли вбивцю, який переховувався чотири дні
Зазначимо, що такий крок дощове «Укренерго” зорієнтуватись , скільки саме зараз, влітку, споживає кожна область без застосування обмежень, і скільки кожній адмінтериторії потрібно.

Переглядів: 261

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *