Після дощу до лісу: рівняни поділилися фото грибних “уловів”

Щасливе

Осінь посипала Рівненщину дощами, тож як тільки опади вщухли, рівняни кинулись у ліси за грибами. А свої “улови” активні грибники охоче показують у соцмережі Facebook. Пропонуємо і вам переглянути, надихнутися і гайда до лісу за грибами.







Краснюки восени неймовірні! Кожен близько півкіло. Через годину кошика тягнула по землі від ваги)А от грузді розчарували. Хотіла засолити, а зібрала тільки відро.

Опубліковано Любов'ю Романюк Субота, 5 жовтня 2019 р.

Доповідаю) станом на сьогодні, в лісі як ніколи красиво,грибів мало але всі як намальовані,особливо краснюки!)

Опубліковано Serhii Merchuk Субота, 5 жовтня 2019 р.

, , Переглядів: 2 793

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *