Президентська стипендія на Рівненщині: хто отримає

квиток на автобус
Щасливе
27.12.2023  21:30

Троє видатних митців Рівненщини стануть лауреатами Президентської стипендії, яку буде виплачувати щомісячно впродовж року. Про це повідомив в.о. начальника Рівненської обласної державної адміністрації Сергій Подолін.

Отримуватимуть цю грошову винагороду:

  1. Софія Гудовсек – талановита письменниця, переможниця літературних конкурсів і власниця звання “Літератор року 2021”. Створила дві книги і сценарії.
  2. Анастасія Янцур – видатна співачка, лірико-колоратурне сопрано, яка отримала гран-прі та стала лауреаткою численних конкурсів і фестивалів. Вона також викладає в Рівненській філармонії та є членкою національної музичної спілки.
  3. Сергій Гаврилюк – музикант і керівник фольклорно-етнографічного гурту “Мазурки”. Активно сприяє розвитку культурного життя в селі Корост та є невід’ємною частиною селищної ради.

Важливо відзначити, що Президентська стипендія призначається громадянам України віком від 14 до 35 років. Також нагадаємо, що в області діє Програма “Культура Рівненщини” на 2023-2027 роки, яка фінансується з обласного бюджету.

, , переглядів: 58


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *