Просто та стильно: як прикрасити новорічну ялинку 2024?

квиток на автобус
Щасливе
20.12.2023  12:00

Всупереч усім негараздам, які ми зараз переживаємо, душа хоче свята та позитиву. У статті ми розповідаємо, як зробити ваше домашнє новорічне дерево стильним.

Кольори 2024 року: 

У рік Зеленого Дракона варто використовувати зелений та його варіанти: малахітовий, нефритовий, хакі, оливковий. Також варто придивитися до насиченого золотого, червоного, помаранчевого та зеленого. Окрім цього, особливого шарму та загадковості вашому новорічному декору може надати використання фіолетового та пурпурового, які вважаються королівськими кольорами.

 

Тренди в оформленні новрічного дерева:

  • Мінімалізм

Можна просто використати улюблену однокольорову гірлянду на батарейках, яка не лише додасть святкового настрою, але й допоможе у разі відключень світла. Також гірлянду за бажанням можна доповнити кількома іграшками одного розміру та кольору.

  • Монохром

Ялинки, прикрашені іграшками тільки одного кольору, виглядають неймовірно стильно. Вище ми згадували відтінки, які принесуть у 2024 році удачу, тому використовуйте їх, щоб отримати вишукане новорічне дерево.

  • Природність

Якщо ви не дуже полюбляєте пластмасові та скляні прикраси, тоді варто звернути увагу на декор з природних матеріалів. Крім того, виготовлення таких іграшок на ялинку може стати окремою розвагою.Так можна зробити сушені цитрусові, якими також часто прикрашають святкове дерево. Або ж варто просто напекти імбирних пряників, а після свят ними ж можна й поласувати.

 

, , , , переглядів: 75


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *