Рівне прощається із мужнім Героєм

квиток на автобус
Щасливе
31.08.2023  08:47
Мужні українські Герої сміливо змінюють спеціальність, яку опанували у мирному житті, на військову. Стають справжнім щитом, непереможною зброєю, надійним захистом. Таким був і Андрій Новак, якого вже завтра вшануємо на центральному майдані Рівного…
Андрій Новак народився у Рівному, навчався спершу у 26, а за тим у 27 рівненській школі. Здобув фах слюсаря у 10 училищі, а потім продовжив навчання в РДГУ — тут опанував спеціальність “Практичний психолог, вчитель правознавства”. Зараз продовжує справу батька і 17-річна донька, яка також навчається на практичного психолога.
“Він був дуже емоційний, імпульсивний, завжди дуже активним, допомагав людям. Певний період ми з Андрієм працювали разом — він був дуже хазяйновитим, навіть педантичним — усе тримав під контролем, завдання і задачі, які стояли перед ним виконувались завжди чітко і зважено,” – розповідає дружина Героя Катерина.
Надзвичайно амбітний Андрій тривалий час працював експедитором, а останнім часом завскладом. Проте все змінилося із початком повномасштабного вторгнення.
“Андрій не служив в армії, але не міг спокійно спостерігати за усіма подіями, тож пішов добровольцем у січні 2023 року. Спершу навчався у нас на полігоні, був переведений у Чорноморськ у військову частину, звідти направили на півтора місяці на навчання у Польщу. Повернувся знову у Чорноморськ, де й служив у морській піхоті,” – продовжує Катерина.
За нетривалий час служби Андрій дуже добре зарекомендував себе, був надзвичайно вмотивований, міг стати відмінним кадровим військовим, як розповідав його командир.
“Військова справа йому подобалась і вдавалась, за якісь два місяці він вже був командиром відділення — офіційно документи ще не були готові, але всі функції виконував. Андрій дуже переживав за своїх молодших солдатів, опікувався ними, наче квочка. Він був надзвичайно відповідальним, як говорив командир, одним з кращих… На жаль, коли поверталися із завдання, потрапили у засідку, з якої живим Андрій вже не повернувся…” – розповідає дружина.
43-річний навідник відділення морської піхоти, матрос Андрій Новак загинув 5 червня 2023 року під час штурмових дій в районі населеного пункту Велика Новосілка Донецької області.
Прощання із Героєм відбудеться завтра, 31 серпня, о 10.00 на майдані Незалежності. Поховають його на кладовищі “Нове”…
За повідомленням з офіційної сторінки Рівненської міської ради у мережі Фейсбук.
, , переглядів: 289


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *