Рівне цього тижня накриє аномальна спека: прогноз погоди

Щасливе
27.05.2019  19:33

Рівне цього тижня накриє аномальна спека: прогноз погоди

Цього тижня синоптики прогнозують у Рівному сильну спеку, а також грози.

Так, у понеділок у нашому місті небо було ясним, але вдень вкрилося хмарами, які не зникатимуть до кінця дня. Без опадів. Температура повітря коливається в межах +13, +26 градусів тепла.

У вівторок синоптики прогнозують рівнянам хмарну погоду увесь день, але без опадів. Температура повітря коливається в межах +17, +24 градусів тепла.

Середа не порадує рівнян сонцем, прогнозують дощ. Весь день в Рівному буде хмарним. У другій половині дня очікується дощ із грозою, який йтиме до самого вечора. Температура повітря коливається в межах +16, +22 градусів тепла.

У четвер теж очікується дощ, але спека триматиметься. В Рівному хмарна погода буде триматися до самого вечора. До полудня опадів не очікується. У другій половині дня можливий дрібний дощ, який до вечора повинен закінчитися. Температура повітря коливається в межах +15, +19 градусів тепла.

У п’ятницю на зміну похмурому ранку прийде ясний день, хмар на небі не буде до самого вечора. Без опадів. Температура повітря коливається в межах +14, +20 градусів тепла.

В суботу до самого вечора в Рівному буде триматися похмура погода, лише під кінець дня небо очиститься від хмар. Без опадів. Температура повітря коливається в межах +14, +23 градусів тепла.

Неділя пройде без опадів, з ранку до самого вечора в Рівному небо буде вкрите хмарами. Температура повітря коливається в межах +15, +22 градусів тепла.

, , переглядів: 985

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *