Рівненська баскетбольна команда змагатиметься у чемпіонаті України

Щасливе

БК «Рівне» виступатиме  у чемпіонаті України з баскетболу, який відбуватиметься наприкінці жовтня.

Попри війну в Україні, стартуватимуть чемпіонати країни з баскетболу у чоловічій Вищій лізі та Жіночій лізі. В обох змаганнях гратимуть команди баскетбольного клубу «Рівне».

Про це написав мер Рівного Олександр Третяк у своєму тг-каналі.

, , Переглядів: 578

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *