Рівненський університет запрошує на велопробіг

Щасливе
Вдруге, 17 вересня у рівненському НУВГП відбудеться загальноуніверситетський велопробіг. Він присвячений початку навчального року.
 
До участі запрошують cтудентів, випуcкників, виклaдачів, прaцівників і всіх веломaнів міста.
Велопробіг стартує о 10 годині від головного корпусу НУВГП, що на вулиці Соборнa,11.
, , , Переглядів: 1 274

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *