Рівненський ЦНАП приймав гостей

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
16.08.2019  15:05

Рівненський ЦНАП приймав гостей

16 серпня 2019 року, Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному відвідали представники Проєкту «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Liza Zhukovska та Viacheslav Shtanko!

  • Представники проєкту ознайомилися з кращими практиками в організації роботи Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному, його інноваціями та подальшими перспективами розвитку, – говорить заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. – Більш детально розглянули програмний засіб «ЦНАП-SMART-QUALITY-SERVISE» – реєстр територіальної громади міста Рівного.

У серпні 2016 року командою Центру розроблено та впроваджено електронну інформаційну систему – «ЦНАП-SQS», призначену для автоматизації процесів формування і ведення реєстру територіальної громади міста в електронному вигляді, надання адміністративних послуг у сфері реєстрації місця проживання.

За успішну реалізацію цього проекту Рівненську міську раду нагороджено Спеціальною Відзнакою конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування», який проводиться Радою Європи спільно з Мінрегіоном.

, , , , переглядів: 516


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *