Рівненським випускникам нагадали, що для здачі ЗНО потрібна ID-картка

Щасливе
03.02.2020  14:05

ДМС Рівненщини нагадує, що для реєстрації на ЗНО потрібна ID-картка

У понеділок, 3 лютого, в Україні розпочалася реєстрація на ЗНО-2020. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, одна з обов’язкових умов для реєстрації – подача документа, що посвідчує особу. Державна міграційна служба принагідно нагадує, що для громадян України, яким виповнилося 14 років, документом, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, є ID-картка.

Іноземці та особи без громадянства для реєстрації на ЗНО подають копію паспортного або іншого документа, що посвідчує особу:

документ, виданий уповноваженим органом іноземної держави, що підтверджує громадянство іноземця, посвідчує особу іноземця або особи без громадянства, надає право на в’їзд або виїзд з держави і визнається Україною;

тимчасове посвідчення громадянина України;

посвідка на тимчасове проживання;

посвідка на постійне проживання;

довідка про звернення за захистом в Україні;

посвідчення особи, якій надано додатковий захист;

посвідчення біженця.

Докладну інформацію з цього питання можна отримати в обласному центрі оцінювання якості освіти. Зауважимо, що на Рівненщині тестування цього року складатимуть понад 7 тисяч абітурієнтів. Основна сесія розпочнеться 21 травня – з математики, і завершиться тестуванням із хімії – 15-го червня. Кожен учасник зможе складати тести максимум із чотирьох предметів. Обов’язковим лишається зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.

, , , , , переглядів: 599


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *