Рівнянам запропонували вигадати імена новим мешканцям зоопарку

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
16.12.2019  14:30

Рівнянам запропонували вигадати імена новим мешканцям зоопарку

Трьом новим мешканцям рівненського зоопарку шукають імена. Це однорічні самка і два самці оленя шляхетного, яких заселили у вольєр тиждень тому. Директор зоопарку Олег Павлюк планує оголосити конкурс серед рівнян на найкращі імена і нагородити переможця. Про це він розповів телеканалу UA:Рівне 15 грудня, під час офіційної презентації нових мешканців відвідувачам зоопарку. За його словами, ці тварини невибагливі в утриманні і харчуванні та не потребують особливих температурних режимів.

Як ми вже розповідали, оленів разом із вольєром зоопарку подарувала одна із місцевих будівельних компаній. Далі вона має опікуватися тваринами. Директор зоопарку Олег Павлюк підписав договір-дарування з керівником будівельної компанії. Вартість тварин 50 тисяч гривень, розповів гендиректор будівельної компанії Олександр Гусарук. А вартість будівництва вольєру – пів мільйона гривень, його територія – до семиста квадратних метрів.

Директор рівненського зоопарку Олег Павлюк: “Оленів дуже давно не було в нашому зоопарку, тому для нас це подія. Якось ми останнім часом полювали всі за екзотичними видами тварин, а виявляється, є такі прекрасні, з нашого ареалу. І приїхали вони до нас зовсім з недалеку, з мисливського господарства “Сокіл” в Суську. Але жили там в дуже достатньо просторих вольєрах, тому, на жаль, сьогодні їм дуже некомфортно, вони людей там практично не бачили. І їм потрібен певний час акліматизуватися і звикнути. Я думаю, що до весни, до відкриття сезону їм буде дуже комфортно. Зоопарк, на жаль, не має коштів для подальшого розвитку. Ми маємо обігові кошти для повсякденне прожиття, але для того, щоб щось створювати нове, привозити нові види тварин, ми грошей не маємо”.

, , переглядів: 705

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *