Рівнянка обурена водієм, який припаркував авто, затуливши пандус

Щасливе

У Рівному припаркований автомобіль заблокував пандус

Фото горе-паркувальника опублікувала користувачка Facebookв групі «Я паркуюсь як МУДАК! – Рівне», пише 0362.ua. За словами користувачки, один, раніше припаркований автомобіль, від’їхав. Однак, через декілька хвилин виїзд знову був заблокований, тільки вже іншим авто. Саме через це оповідачці, як вона стверджує, довелося візка зносити сходами. “Ну то ж місця навалом, чи ноги повипадають пройтися лишній метр?” – обурюється Наталія.

, , Переглядів: 841

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *