Рівняни обговорюють “красивий” міський гідропарк: фото

Щасливе

У спільноті “Типове Рівне” опублікували невинне і навіть симпатичне фото рівненського гідропарку з підписом: “Який же прекрасний у нас гідропарк”. Однак не всі рівняни з тим погоджуються. У коментарях до знімка розгорілася ціла дискусія з приводу “краси” цього місця.

, , Переглядів: 1 241

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *