Рівняни виступили на чемпіонаті України з фехтування на візках

Щасливе
21.02.2024  21:09

Кілька днів поспіль, з 15 по 18 лютого у Києві відбувся чемпіонат України з фехтування на візках серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Представники Рівненщини уперше брали участь у цих змаганнях.

Виступали спортсмени РРЦ “Інваспорт” Вельгун Володимир (Костопільська ТГ), Козлинець Павло, Шевчук Олександр, Шемейко Сергій та їх тренер Конопацький Станіслав Вікторович (всі з міста Рівне). Найкращий результат серед фехтувальників показав Володимир Вельгун, здобувши бронзову медаль у фехтуванні на шпагах у категорії В. Це перша нагорода в історії розвитку фехтування на візках в Рівненській області.

Павло Козлинець посів 6 місце у фехтуванні на шпагах у категорії А, Сергій Шемейко – 7 місце, а у категорії В Олександр Шевчук також посів 7 місце. У змаганнях з фехтування на шаблях Павло Козлинець зайняв 6 місце в категорії А, Сергій Шемейко – 7 місце, а у категорії В Вельгун Володимир посів 5 місце, а Олександр Шевчук – 7 місце.

Підготовку спортсменів до змагань здійснював тренер РРЦ “Інваспорт” Конопацький Станіслав.