Різдвяна історія для рівнян

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
14.12.2017  10:54

Відчуваєте, як повітря наповнюється передчуттям свята і чудес? Ще ні? Тоді Духи Різдва обов’язково допоможуть вам у цьому!
Літературно-театральна платформа «Година в метро» знову готова дивувати рівнян цікавими виставами за книгами відомих авторів!

Усі люблять свята. А особливо новорічні. Коли пухкий сніг вкриває землю, звідусіль лунає улюблена з дитинства музика, а крамниці переповнені надзвичайними подарунками. І відроджується віра, що чудеса можуть трапитись з кожним. Аби рівняни сповна змогли відчути святковий настрій, «Година в метро» приготувала для них по-справжньому різдвяний захід « Різдвяна історія», на якому талановиті актори та акторки читатимуть знайому з дитинства повість Чарльза Діккенса «Різдвяна пісня в прозі». Ця історія розповідає про власника торгової спілки «Скрудж і Марлі» Скруджа, чоловіка, який зневажає Різдво та своєю жорстокістю і скупістю відштовхує від себе людей. Однак усе змінюється після того, як до чоловіка навідуються троє Духів Різдва. Ця повість вчить людей зрощувати добро та щирість у власних серцях, вірити у чудеса, що змінюють світ, та, найголовніше, наповнювати життя близьких людей власною магією: турботою та теплом.

Окрім прослуховування історії, відвідувачі також матимуть змогу скуштувати домашнє печиво і зігрітися теплим чаєм, та як завжди прийняти участь у цікавих конкурсах, за які найактивніші отримують приємні подарунки. 

ДЕ? КОЛИ? 16 грудня о 19: 00. Театр «Сонях» (вулиця Богоявленська, 9,)
Ціна квитків:
– Передпродаж – 30 грн.
– В день заходу – 35 грн.
Квитки можна придбати в кав’ярні «Wake up» (проспект Миру 9) або замовити за телефоном 096 759 0306 (Катя)

, , , , , , , , , , переглядів: 1 167Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *