Штраф за підсніжники, або як у Рівному боротимуться з продажем першоцвітів

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
25.02.2019  09:01

Штраф за підсніжники, або як у Рівному боротимуться з продажем першоцвітів

Весна. Перші теплі промені. У центрі міста, на ринках та в інших місцях Рівного починають з’являтися підсніжники білосніжні, підсніжники складчасті, білоцвіти весняні, шафран Гейфелів та цибуля ведмежа (черемша). Практично всі весняні лісові квіти України є на межі зникнення, а тому занесені до Червоної книги. Слід пам’ятати продаж перших весняних квітів заборонено! Продаж першоцвітів є адміністративним правопорушенням, Міністерство екології закликає телефонувати на лінію 102. Поліцейські повинні скласти адмінпротокол за фактом правопорушення.
Продаж карається законом у вигляді штрафів та стягнення збитків за статтями 88, 88-1, 159 та 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
А тому, на продавців та покупців чекатимуть великі штрафи: зокрема за збут пеших весняних квітів та додатково прийдеться сплатити штраф за незаконне збирання. А це від 510 грн до 1700 грн.

Екологи закликають не купувати весняні первоцвіти, що дозволить значно скоротити попит. Рівняни пам’ятайте, що за гонитвою заробітку, ми забуваємо про природу та майбутні покоління.

, , , , , , , , , переглядів: 1 441
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *