Спритний хлопець з Острога “нагрів” корпорацію Microsoft на 10 мільйонів доларів

Щасливе
26.08.2019  12:00

Уродженець міста Острог, що у Рівненській області шахрайськими діями “нагрів” корпорацію Microsoft на 10 мільйонів доларів. І це не жарти – парубка вже заарештували.

Володимиру Квашуку – 25. Родом він із міста Острог та декілька років тому він переїхав у Рентоні, штат Вашингтон. Там він влаштувався на роботу тестувальником у корпорації Microsoft. І вже працюючи в компанії “заробив” на подарункових картах компанії 10 мільйонів доларів. Саме такі результати оприлюднили в американській прокуратурі, пише ВСЕ.

Зокрема, прокурор Брайан Т. Моран розповів, що за результатами внутрішнього розслідування 25-річного українця вже заарештували і відкрили щодо нього кримінальну справу. У червні 2018 його звільнили через виявлені факти шахрайства.

Стало відомо, що українець накопичував подарункові карти, які потім перепродував третім особам. Нині, за офіційними звинуваченнями, Володимир Квашук завдав компанії збитків на $10 мільйонів. За ці ж гроші він придбав автомобіль Tesla вартістю більш як 160 тисяч доларів і віллу біля озера за 1 млн 600 тисяч в американській валюті. Якщо провину українця доведуть, йому загрожує 20 років за гратами і штраф у чверть мільйона доларів.

, , , , переглядів: 1 484Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *