Студентський конкурс: Благоустрій замку в Дубні в руках молодих талантів

Щасливе
22.02.2024  13:00

Студенти, готуйте свої найкращі ідеї та проєкти! Університет сільського господарства імені Гуго Коллонтая у Кракові разом з партнерами оголошують конкурс на розробку концепції благоустрою території замку князів Острозьких-Любомирських у Дубні.

“Завантажуйте свої проєкти до 30 квітня цього року і отримайте шанс виграти грошові премії: 1000 євро за перше місце, 600 євро за друге, та 400 євро за третє. Оголошення результатів відбудеться у червні в Кракові.” – інформує сайт Рівненської ОДА.

У конкурсі беруть участь університети та організації з Польщі та України, серед яких Національний університет водного господарства та природокористування у м. Рівне та Державний історико-культурний заповідник м. Дубно.

“Проведення конкурсу – це ще один крок до підтримки транскордонної співпраці та сприяння розвитку молодих талантів. Будемо раді бачити ваші яскраві та інноваційні проєкти для благоустрою території замкового подвір’я.” – зазначила начальниця Управління культури і туризму РівнеОДА Любов Романюк.

Конкурсні документи доступні для завантаження: https://kgpiak.urk.edu.pl/konkursy.html

Посилання на англійську версію конкурсу: https://kgpiak.urk.edu.pl/student_contests.html

переглядів: 68


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *