#свої_проти_коронавірусу: де на Рівненщині придбати бетон з доставкою

02.04.2020

#свої_проти_коронавірусу: де на Рівненщині придбати бетон з доставкою

В період карантину багато людей продовжують будівництво і мають потребу в якісному бетоні. На Рівненщині є підприємство – ТзОВ «Бетпроектбуд», яке пропонує товарний бетон від М100 до М500 для Вашого будівництва. Всі матеріали, які використовуються, сертифіковані та належної якості. Використовується лише митий та відсіяний пісок.

Доставка виконується власними автобетонозмішувачами об’ємом від 7, 9 та 11 м. куб. Також надають послуги бетононасосу, відстань подачі – 16 м. Доставка здійснюється від 3 м. куб.

  • Для кожної партії виготовленого бетону ми відбираємо зразки для подальшого лабораторного дослідження міцності та отримання протоколів, які підтверджують високу якість та відповідну міцність бетону. Також реалізуємо фундаментні блоки, суху цементно-піщану суміш та гарцовку.Для нас головне – це виконати Ваші вимоги по замовленню, запропонувавши оптимальне рішення для кожного клієнта. Гнучкість роботи, індивідуальний підхід та якість, підтверджена сертифікатом – все це спрямоване на те, щоб Ваші проекти були виконані якнайкраще і як найефективніше, – повідомляють у “Бетпроетбуд”.

Наша  адреса – м. Костопіль, вул. Проектова, 54.

068 636 41 12, 068 636 41 14, betproektbud@gmail.com

betonbpb.ukit.me

 

 

, , , переглядів: 596


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *