У мережі показали “відремонтований” підземний перехід

Щасливе

На фейсбук-сторінці газети “Сім днів” з’явилися фотографії “відремонтованого” підземного переходу на вулиці Данила Галицького зі сторони магазину “Копійка”. “Ходити так само незручно, хоча калюж немає. Ось так відремонтували підземний перехід”, – йдеться у підписі до фото.

, , , , Переглядів: 1 630

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *