У Рівному нагородять чоловіків у номінації “Найкращий тато року”

Гринюк Перевезення
16.09.2019

У Рівному нагородять чоловіків у номінації “Найкращий тато року”

Сімейний клуб «Пузата мама» та редакція інтернет-видання «Чарівне.інфо» започатковує проект для рівненських татусів «Найкращий Тато року». Мета проекту – показати, що батьківство – це круто!

“Ми хочемо розповісти про найкращих татусів нашого міста, татусів, які можуть все: працювати, робити наше місто кращим, бути прикладом для дітей, ті, які захищають країну, заплітають косички, готують, виховують діток. Це наші татусі-герої, і ми покажемо їх!”

Якщо ви вважаєте, що ваш чоловік, син, брат є найкращим батьком у світі, розкажіть про нього, надсилайте історію батьківства, а також додайте фото з дітьми.  Можливо, саме ваш татусь стане переможцем проекту «Найкращий Тато року». У проекті братимуть участь відомі татусі Рівного, які власним прикладом формують тренд батьківства!

Переможець буде обрано шляхом онлайн голосування. Нагородження усіх номінантів та переможця проекту відбудеться на фіналі «Пузатої мами» у середині жовтня. Розповіді та фото надсилайте на електронну пошту dark3007@gmail.com. Листи можна надсилати з 16 по 30 вересня. Контактна особа 0979674391 Оксана КРАВЕЦЬ.

, , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *