У Рівному учні ще мають нагоду розповісти світові про перемоги українців

квиток на автобус
Щасливе
11.02.2024  13:57

До 15 лютого учні 5-11 класів та студенти Рівного мають можливість надіслати роботи на XIV всеукраїнський конкурс учнівських творчих робіт «Я — журналіст!».

 

Цьогорічне гасло конкурсу «Нація переможців: розповідаю світові про перемоги українців».

Щороку учасники конкурсу «Я — журналіст!» надсилають твори, фото і відео на теми, які визначають організатори. Проводиться він з 2009 року. Свій початок взяв у Рівному, а з 2016 року став всеукраїнським.

Учасники можуть розкривати конкурсну тему, розповідаючи про перемоги українців як на фронті, так і у різних сферах діяльності у тилу, — розповідає засновник всеукраїнського конкурсу «Я — журналіст!», секретар Національної спілки журналістів України Віталій Голубєв.

— Про маленькі щоденні перемоги, з яких складатиметься майбутня велика спільна перемога. Про перемоги, які зміцнюють дух українців і слугують прикладами, що надихають. Героями конкурсних робіт можуть бути як військовослужбовці, так і цивільні. Наприклад, волонтери, медики, освітяни, енергетики, рятувальники. А ще в межах конкурсної теми ми цьогоріч запровадили спеціальну тему «Надійний тил» для висвітлення позитивних прикладів роботи соціально відповідального бізнесу.

Багато років проведення конкурсу підтримують Департамент освіти і науки Рівненської обласної військової адміністрації та Національний університет «Острозька академія». У 2022/2023 навчальному році учасниками конкурсу стали 808 дітей з усіх областей України і 13 країн світу. Нагородження переможців традиційно відбувається в Національній спілці журналістів України.
Участь у конкурсі «Я — журналіст!» — безкоштовна. Нагородження переможців відбудеться у квітні.

 

Ознайомитись із умовами конкурсу «Я — журналіст!» можна за посиланням.

За повідомленням з офіційної сторінки Рівненської міськради у мережі Фейсбук.

, , , переглядів: 48


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *