У Рівному відбудеться виставка живопису та фотографії

квиток на автобус
Щасливе
20.02.2020  14:53

У сценарії широкомасштабного проекту галереї «Євро-Арт» для талановитих» відбудеться виставка живопису та фотографії Олександри Соботюк та Лізи Бойко «ІНШІ». Далі розповідає «rivne-trend.in.ua».

Олесандра і Ліза, як особистості, зовсім різні, як і їхня творчість. Проте знайшлися три елементи, які змогли їх об`єднати. Це – Мистецтво, Живопис і фотографія. Дівчата товаришують з дитинства, вони разом навчалися у Гощанській гімназії. З 12 років займалися в Арт-студії «Позитив» Анни Вітрук, що знаходиться у Гощі. І таки разом, будуть презентувати спільний митецький проект.

Представлені роботи не складні для розуміння. Експозиція налічує десять ахроматичних портретів Олександри Соботюк, які прикрашені художницею золотом, сріблом та міддю. Також загалу буде представлена серія «ІНШІ», яка і започаткувала назву виставки і до якої увійшли спільні роботи «фото-живописних» проектів.

Головним концептом виступає Жінка – крихітний всесвіт, навколо якого все обертається. Авторки передають її образ у найрізноманітніших варіаціях: звабливою, мінливою, ніжною, хвилюючою, тендітною, а інколи і непохитною та впертою. Споглядаючи якусь світлину, можна легко знайти себе, але не таку, як завжди, а зовсім ІНШУ, якою тебе, ще ніхто і ніколи не бачив.

Авторки переконані, що ця виставка є прикладом того як одночасно можуть поєднуватися у роботі українські художники та фотографи. Вони, ніби, доповнюють одне одного, і водночас дозволяють показати власну творчу особистість у створенні образів і власному розумінні прекрасного.

Виставка живопису та фотографії Олександри Соботюк та Лізи Бойко буде проходити з 19 лютого по 15 березня 2020 року. Виставка обов`язково сподобається рівнянкам, адже кожна робота наповнена різними образами і дозволить представницям прекрасної статі краще пізнати себе, можливо, навіть дещо змінити у собі, певні риси характеру. Тобто стати зовсім ІНШОЮ.

, , переглядів: 613


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *