У Рівному встановили вуличні меблі з фанери (+ФОТО)

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
26.12.2017  12:57

У Рівному встановили вуличні меблі з фанери (+ФОТО)

Завдяки тому, що жителі міста  пильнують за змінами та новаціями, які трапляються у Рівному, міській владі не доведеться нудьгувати. Нещодавно біля краєзнавчого музею встановили новенькі лавочки, але радіти нема чому, адже вік їх буде недовгим. Чому? Розповідає у Фейсбук рівнянин Володимир Левшенюк:

Пост мав бути позитивним, але в думках сарказм і нерозуміння, куди ми йдемо? Невже у нас перевелися люди з інженерною освітою або зі звичайним життєвим досвідом, які колись щось робили руками самостійно)?

Біля краєзнавчого музею у Рівному поставили нові лавки. Цікаво, хто автор ТЗ на це чудо інжинирінгової думки з ДСП і скільки це коштувало місту? 
Фото зроблені Михайло Грушевський

Віталій Герман Хомко Володимир (Khomko Volodymyr) Сергій Паладійчук

UpDate1: автор ТЗ відомий: Oksana Ivanova. Зауважень по проекту у мене немає. Для лавок було передбачено вологостійку фанеру з наступним лакуванням.
Актуальне питання – хто виконавець, який не може відрізнити ДСП від вологостійкої фанери 🙂))?
Див. сторінку на сайті громадського бюджету, скачуй і читай бюджет.
https://rivne.pb.org.ua/projects/show/archive/447/11

UpDate2: Очевидці, які сьогодні побували на місці розміщеня цих архітектурних форм та ще раз їх оглянули, повідомили – це таки фанера.

Зважаючи, що основний мій сарказм був з приводу матеріалів, то вважаю за доцільне вибачитися перед виконавцями робіт – у якості матеріалу вони використали фанеру. … Можливо це я чогось не знаю і у даному випадку ламінована фанера краще підійде під погодні умови, ніж оброблена вологостійка. При цьому торцювання спеціально продумано на довговічність, враховано сучасні тенденції і технології. Час покаже 🙂

Віталій Герман відписав, що відповідальність за автором проекту ГБ, оскільки це він подав проект на Громадський Бюджет. Забуваючи при цьому додати, що проект проходить експертизи і публічне обговорення. І виконавцем робіт не є сам автор.
Тому вважаю, що часткова відповідальність за ці МАФи на всіх рівнянах, хто був байдужий до Громадського Бюджету у 2016 і не знайшов часу висловитися, коли обговорювалися цей та інші проекти.

, , , , , , переглядів: 1 856Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *