У селі на Рівненщині протягом дня не буде газу

Щасливе

Жителі села Будераж Повчанської громади тимчасово залишаться без газопостачання.

Про це повідомили на сторінці Дубенської райдержадміністрації.

 Із 08:00 години 20 березня буде припинено газопостачання в зв’язку з аварійними роботами.

Для завершення виконання робіт і відновлення газопостачання необхідно забезпечити потрапляння працівників газового господарства в кожен будинок.

, Переглядів: 502

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *