Уже не Сейшели: стало відомо, де відпочиває одіозний прокурор з Рівного

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
02.08.2019  12:29

Після парламентських виборів генпрокурор України Юрій Луценко пішов у довготривалу відпустку. Найімовірніше політик поїхав відпочивати у Францію. Сергій Лещенко в програмі “Що це було?” розповів, що за даними свідків, Луценко відпочиває у місті Горд, а це недалеко від елітного французького курорту Сен-Тропе, пише 24tv.ua.

За його словами, Луценка помітили якраз у той день, коли президент Володимир Зеленський заслуховував звіт про вбивство журналіста Павла Шеремета. Генпрокурор у компанії дружини та ще шести осіб обідали й обговорювали виступ Зеленського.

“Готель, в якому відпочивав Луценко, належить до категорії найдорожчих, преміум-класу, там зібрані всі можливі зірки. Звичайно, що скромна зарплата, яку має його дружина і трохи скромніша, але однаково невелика зарплата генерального прокурора, не дозволяють їм вести такий спосіб життя. Однак, як ми бачимо, вони його ведуть. Навіть збирались його вести після виборів до Ради”, – розповів Лещенко.

Французьке містечко Горд

До слова, це не перший для Юрія Луценка дорогий відпочинок за кордоном. Минулі свої канікули він провів на Сейшелах. Про це йшлося у розслідуванні журналіста Михайла Ткача. Тоді Луценко пояснив, що кожен пересічний українець може собі дозволити такий відпочинок. Однак за підрахунками журналістів, генпрокурору такий курорт обійшовся у понад 50 тисяч доларів.

Апартаменти, в яких ймовірно відпочивав Луценко

Місце, де ймовірно відпочивав Луценко

, , , , переглядів: 693Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *