Вперше у Рівному при міській лікарні з’явиться їдальня: подробиці

Гринюк Перевезення
Щасливе
17.11.2019  15:00

Вперше у Рівному при міській лікарні з’явиться їдальня: подробиці

Відомий бізнесмен хоче відкрити їдальню у рівненській лікарні. Як стало відомо, у міській лікарні Рівного, що на вулиці Карнаухова (колишня Мірющенка), відкриють їдальню. Це планує зробити відомий рівненський бізнесмен Мар’ян Года. В ОГО дізналися, коли це саме відбудеться:

“Так, в лікарні буде нова їдальня, у приміщенні, де вона розташовуватиметься, уже зробили ремонт. Мета цього проекту до чого зводиться: те харчування, яке отримують хворі в лікарні, не всім до смаку, тож люди готові ходити до їдальні. Плюс, фактично, персонал лікарні не має де харчуватися, мусять їсти у своїх кабінетах обід, який принесли з дому. Про ціну на страви поки говорити рано, але вона загалом буде невисокою. Раз на тиждень працюватиме дієтолог, який пропонуватиме дієтичне меню. Планували запустити роботу десь 21 листопада, думаю, до цього терміну розпочне працювати цей заклад”, – говорить Мар’ян Года.

Нагадаємо, Мар’ян Года – депутат Рівненської міської ради, Голова ради асоціації платників податків в Рівненській обл., спонсор і меценат, засновник і керівник ГО “Тернопільське земляцтво”, директор ВАТ “Рівень”.

, , , переглядів: 995

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *