Вибори у стилі рок: відомі українські зірки голосуватимуть у Дубно

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
19.07.2019  16:30

Так сталося, що цього року дочасні вибори до Верховної Ради України співпали з музичним фестивалем “Тарас Бульба”, який проходить у місті Дубно на Рівненщині. Тож учасники і гості фестивалю прийдуть голосувати на виборчу дільницю №560859, (вул. Данила Галицького, 24), аби проголосувати на виборах 21 липня. Про це повідомила у Facebook Ксеня Галицька.

“Так співпало, що парламентські вибори призначили на один із фестивальних днів «Тараса Бульби», який традиційно відбувається в липні. І ми вирішили не змінювати заздалегідь оголошені дати заходу, а навпаки – заохотити любителів рок-музики реалізувати виборче право на фестивалі, оскільки законодавство дозволяє усім тимчасово змінити місце голосування”, – розповідають організатори фесту.

“Це, мабуть, унікальний випадок, коли вибори співпали з рок-фестивалем. Рокери є чи не найсвідомішими членами суспільства. Уже багато учасників та гостей фестивалю змінили місце голосування і готові скористатися своїм виборчим правом, навіть, якщо це потрібно зробити під час улюбленого фесту!”, – каже організатор фестивалю Микола Арсенюк.

Нагадаємо, 19-21 липня у Дубні на стадіоні «Спартак» відбудеться фестиваль впертого духу «Тарас Бульба». Це найстарший рок-фестиваль країни. З 1991 року фестиваль «ТАРАС БУЛЬБА» став «духовним» полігоном української молодіжної культури, де пробували себе багато нині відомих українських виконавців.

На фестивалі функціонуватимуть Головна, Альтернативна та Літературна сцени. Альтернативна сцена в останній день «Тараса Бульби» перетвориться на справжню кузню «чорного металу». Вона матиме назву «DOMNA Metal Stаge». Тут виступлять такі гурти: «ТНМК», «KARNA», «Stoned Jesus», «Nokturnal Mortum», «Лінія Маннергейма», «Фіолет», «OT Vinta», «Infected Rain» (Молдова), «Тарута», «Вій», «Joryj Kłoc», «Мотанка», «Detach» та ще понад 40 учасників.

Літ-Арт платформа збере митців з усієї України. Виступатимуть Сергій Жадан, Олег Каданов, Олександра Гонтар, Сергій Мартинюк, Юрко Журавель, Андрій Ляшук та ін. На цій же локації відбудеться постановка вистави «ГалюЦеНація» театру Нянькіних із Сум.

Для наймолодших відвідувачів облаштують Дитячу галявину (лялькові вистави, ігри та розваги, квести, майстер-класи). Також на території фестивалю функціонуватиме і козацький курінь Печерської сотні Опанаса Предримирського Київського реєстрового козацького полку, в якому демонструватимуть побут та зброю козаків, читатимуть лекції з історії козацьких звичаїв та військової справи. Окрім того, буде нагода навчитися стріляти з лука, пройти вишкіл та посмакувати козацькими стравами.

Щороку журі визначає найкращий музичний колектив з молодих і перспективних команд, відібраних з усієї України. Фестиваль «Тарас Бульба 2019» проходить за підтримки Українського культурного фонду, міського голови Дубна Василя Антонюка та Дубенської міської ради, Рівненської ОДА.

, , , переглядів: 888Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *