Як виглядає головна бібліотека Рівного у момент реконструкції за 18 мільйонів

Щасливе
01.11.2019  11:11

Ремонт фасаду та деяких елементів у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці вийшов на фінішну пряму. У приміщенні вже встановили нові вікна, а всередині ще триває реконструкція. Також відомо, що в будівлі утеплили дах. Окрім цього, відбулись роботи над водостічними конструкціями, пише ВСЕ.

Тепер будівля має яскравий оновлений фасад, утеплений мінватою. Також в будівлі повністю оновили вікна. Над сходами ще проведуть ремонт – тут облаштують пандус для маломобільних груп. Роботи над внітрішнім двором ще тривають. Всередині бібліотеки планують облаштувати спеціальний ліфт для мало мобільних груп, а також відповідні санвузли.

Нагадаємо, ремонтні роботи розпочались ще у минулому році – у приміщенні перероблювали систему опалення. А цього року реконструкцію продовжили. На це з Державного фонду регіонального розвитку спрямували кошти в сумі 10 мільйонів гривень. Частка співфінансування з обласного бюджету склала 10 %, адже будівля є комунальною власністю  Рівненщини. Зауважимо, що загальна вартість проекту – 18 мільйонів гривень. Завершити капітальний ремонт бібліотеки планують наступного року.

Фото – Ольга Мартинюк.

, , , переглядів: 551


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *